KONST / Litografier / Färglitografi 16152082
nr 1615 2082
Kai Pihl
(1894-1978), Danmark
Signerad, numrerad 13/200, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 70x54 cm, yttermått inklusive ram: 85x67 cm
Kai Pihl, dansk bildkonstnär född 1894, död 1978.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:08:02
21/4 01:24:45
300 kr
22/4 19:55:29
22 apr